XtendLan ZK01-12R20
Konvertor napětí, 18-28V AC nebo 18-40V DC na 12V DC (2A)
K odeslání: 5 ks
Kód: NETXTE3577 PN: ZK01-12R20 Záruka: 26 měs.
Výrobce: XtendLan
 (100MEGA Distribution s.r.o.)
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
XtendLan ZK01-12R20 Konvertor napětí se stabilizovaným výstupem 12 V (2 A). Montážní otvory pro instalaci na zeď. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Vstupní napětí: AC 18–28 V nebo DC 18–40 V, šroubová svorkovnice Výstupní napětí... více
Počet:
Oblíbené
Porovnat
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
XtendLan ZK01-12R20
Konvertor napětí se stabilizovaným výstupem 12 V (2 A). Montážní otvory pro instalaci na zeď.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Vstupní napětí: AC 18–28 V nebo DC 18–40 V, šroubová svorkovnice
Výstupní napětí: DC 12 V (2 A), šroubová svorkovnice
Rozměry: 103 × 25 × 25 mm
Pracovní teplota: -40 až +85 °C
Hmotnost: 75 g
Značka
Upřesnění typu :  Konvertor napětí
Výrobce :  XtendLan
Technické detaily
Provozní teplota max. (°C) :  85
Provozní teplota min. (°C) :  -40
Vstupy a výstupy
Konektor :  svorkovnice
Napájení
Vstupní napětí (V) :  18 - 40 (DC)
Vstupní napětí (V) :  18 - 28 (AC)
Výstupní napětí (V) :  12 (DC)
Fyzické vlastnosti
Hmotnost (kg) :  0.075
Rozměry :  103 × 25 × 25 mm